Savaitės biuras: “Coca-Cola” Londone

Šio ženklo istorija yra labai turtinga ir intensyvus. Jau daugiau nei šimtmetį patiktų Žemės planetos gyventojų jos puikus ir visada atpažįstamas skonį. Ir jo parašas baltas logotipas raudoname fone gal populiariausia pasaulyje. Taigi, naujasis “Office, kuris įsikūręs Londone, turi atitikti šio aukšto lygio. Dėl savo dizaino atėjo iš pagrindinio design studio verslo MoreySmith.

Vienas iš pagrindinių bruožų biurų pastatas yra Edwardian stilius, kuriame jis yra. Kaip žinote, šis stilius yra mažiau griežti nei Viktorijos, bet turi savo būtinų atributų. Pavyzdžiui, kiekviename kambaryje, esančiame tokiame pastate, pageidautina pastelinėmis spalvomis, o baldai nors į nedidelį kiekį, kad būtų antikvariniai. Na, dizaineriai tikrai žinojo apie tai ir bandė maksimaliai sukurti tinkamas sąlygas. Pati biuro susideda iš penkių aukštų ir atvira terasa ant stogo, yra 5.575 kvadratinių metrų. Metrų. Pagrindiniai žodžiai registracijos proceso: smagu, poilsis, laimė, draugystė.

Laipiojimo laiptai aukščiau ir aukščiau, mes matome visą evoliuciją įmonės, nuo pat pradžių iki šių dienų. Interjero dekoracijos, įvairios prekės eksponatai, visa tai sukuria visą istorinę koncepciją. Bet, kaip žinote, darbas yra darbas, ir pietūs ir planuojama pertrauka. Čia ir ten vadovybė ėmėsi rūpintis savo darbuotojais. Skirtingais lygmenimis teikiamos kavinių, kavos barai, poilsio zonos. Nepamirškite apie vienodai svarbių susitikimų kambariai, jie yra visiškai gausa. Būtent šiose srityse, mes galime pamatyti, istoriją ir į vieną ansamblį dabartį.

Vienas iš pagrindinių “lustas” naujojo biuro yra didžiulis LED ekranas, kurį sudaro 5000 perdirbtų butelių CocaCola. Žiūri į jį, jauti jėgą bei įmonės. Išstudijavęs šiek tiek istorijos apie prekės ženklą, nagrinėjant neįprastus daiktus, simbolizuoja tai, kad atėjo laikas lipti į viršų ir imtis oro gūsis Londone Amerikos kompanija terasa. Kad ji siūlo nuostabų panoraminį vaizdą į miestą. Yra visos sąlygos geram poilsiui ir gražus. Mažas, bet gražus sodas sukuria tinkamą atmosferą taikos ir grožio.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by