Savaitės biuras: Kanada

Nereikia nė sakyti – mes visi nuo vaikystės. Kanadiečiai, taip pat. Kodėl Kanada? Taip, nes šiandien mes pažvelgti į naujas patalpas su Kanados kompanija BICOM ryšių, kurie yra ekspertai viešųjų ryšių. Tada su savo vaikystės čia? Kadangi buveinė yra, švelniai tariant, neįprasta stilių. Tai labai neįprasta ir super kūrybinga dizainerė Žano de Lessard per interjere sukuria juos grąžino kiekvieną įmonės darbuotojas per labai, unikalus ir nerūpestingą vaikystę metu.

Ir net jei kas nors vaikščiojo legendinį kelionę į šalį, į senelių, čia galimybė patirti, net jei nėra autentiškas, bet vis tiek artimas emocijas. Nuo pagrindinių atstovų jauni ir energingi žmonės, erdvė turėjo būti funkcionalus ir lankstus. Teisingi ir tikslūs line darbo sritys, neįprasti spalvos, kartu su jau tapo istorijos dalimi sienų ir lubų, atvežtos iš augalų, kai čia egzistavo. Gerbk ir prisiminti istoriją, kuri buvo neoficiali šūkis dizainerio išsaugoti kambario pamatus. Darbo sritis paaiškėjo, gana atviri ir nuoširdūs. Kur galite gana lengvai susitikti ir aptarti naujienas darbuotojus iš visų padalinių, sėdi ant patogios medinės kėdės į biurą viduryje. Beje, šios pagalvėlės ant Atsižvelgdamas į ruošinių pavidalu, taip pat centre, apsupta pačių kėdžių kėdės, “degina” laikinoje medinis gaisrą.

Be abejo, tokia situacija negali būti geriau skatina vaisingą diskusiją tiek verslo temomis ir tuo pačiu oru. Darbuotojai BICOM Comunications galime drąsiai teigti, kad jų darbas – tai nieko lyg antra vasarnamį. 


Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by