Savaitės biuras: Kijevas

Dažniausiai matome iš įvairių architektūrinių firmų, dizaino studijos darbų rezultatus, o kartais mes pamirštame, kad kažkur kuriant projektus ir patys aptarti atlikėjų. Per šį laiką kartu mes galvą į Ukrainos sostinėje, siekiant susipažinti su vieno iš žymiausių architektūros firmų biure pagal Sergejaus Machno kryptimi. Šiandien labai retas atvejis, kai mes atsiduriame kitoje pusėje architektūros procesą.

Taigi, 200 kvadratinių metrų priešais mus. Metrų drąsos ir ryžto. Kaip ir buvo planuota iki biurui, klientų galva, ši aplinka turėtų įkvėpti ir paskatinti juos imtis drąsių sprendimų į savo namus regeneraciją. Interjeras dominuoja akmens, stiklo, betono, vario, bronzos, įvairių medienos rūšių, kurios vyriausiasis architektas jokių medžiagų. Sprendžiant pagal tai, kaip harmoningai dizaino paaiškėjo, darbuotojai taip pat yra gana patenkinti. Meilė Sergey Makhno visiems vidaus pasireiškia visiškai projektavimo darbo vietos. Aplink biure įrengti skulptūrų ir čia pakabinti nuotraukos Ukrainos menininkų, taip pat pristatė įspūdingą kolekciją Ukrainos zoomorphic keramikos. Yra darbo vietos su muziejaus akcentu.

Už visišką komfortą darbuotojų, virtuvė buvo sukurta. Tai, kad čia kiekvienas kūrybinį komandos narys gali praleisti savo laisvą laiką kažko šilto puodelio, aptarti naujienas su kolegomis ir sėdėti patogiai ir stilingi baldai Miele. Jau seniai niekam ne paslaptis, kad japonai vertiname kontempliacija ir bendrystę su gamta. Taigi čia Biuro galva laikoma, kad kontempliacija ant gyvatvorės tropinių augalų bus patiko visiems ir ne viskas prarasta. Tvora biure buvo priimtas tiesiai iš Olandijos.

Dėl aktyviausių darbuotojų, kurie mėgsta į darbą, tarkim, ant dviračių, jei vonios kambariai. Ir tiems, kurie vertina ne tik kontempliuoti, bet ir išbandyti, tai buvo suprojektuotas arbatos kambarį, kuris gali lipti laiptais. Kaip viskas tas pats, puiku, kai darbas ir laisvalaikis “gyvai” visiškoje harmonijoje.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by