Savaitės biuras: Los Andželas

Daug dalykų gali atsitikti 9 mėnesius. Pavyzdžiui, gali pagimdyti naują bendrą biuro projektui. Ir kodėl gi ne? Šiandien mes pažvelgti į naujų interjero biuro naujienų portalas įmonės Buzzfeed, kūrėjai, iš kurių buvo pagaminti pagal dizaino studija JIDKMakeArchitecture Danijoje.

Projektas buvo įgyvendintas bendromis pastangomis dėl priežasties, nes iš kambario plotas yra gana įspūdingas – kiek 743 kvadratinių metrų. M. Paskirta beribę vaizduotę dizainerių, pakankamai užtikrintai, bet tada apkrauti darbo vietos neverta be reikalo. Būtent dėl ​​šio principo, ir šis projektas buvo įgyvendintas. Baldai būna pakankamai numeriai atlikti svarbias derybas tam skirtose vietose, siekiant sustabdyti buvo patogesnė specialiuose kambariuose. Net iš pirmo žvilgsnio aišku, kad dirba atstovų iš Skandinavijos interjerą.

Aiškumas, paprastumas ir patogumas, gerai pasirinkta spalvų gama – visa tai yra visiškai rašysenos dizainerių iš Šiaurės Europoje. Nereikia nė sakyti, dirbti ir žaisti tokiomis sąlygomis – tai vienas malonumas.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by