Savaitės biuras: Madridas

Kaita, inovacijos, pokyčiai – visa tai jau seniai didelės ir sudėtingos, bet malonus procesas vadinamas gyvenimo dalis. Ką nors pakeisti į gerąją pusę, kitiems tai ne. Bet kuriuo atveju, jie pasitaiko, ypač kai sprendžiami su didele kompanija, kuri tiesiog reikia laikas nuo laiko ką nors pakeisti. Bet su tokiu klausimu, ir su kuriomis susiduria darbuotojai, darbuotojai Bendro darbo Hub Madridas, kai ji atėjo į jų darbo vietos.

Gyvenimo tempas sparčiai auga, nauji projektai ir užduotys nėra miega. Na ir, atitinkamai, darbo sritis turi reaguoti į šiuos pokyčius. Šiuo atveju “greitai dizainas pagalba” nuo CHQSarquitectos studijoje. Jie buvo dizaineriai ir vykdytojai projekto biuro renovacijos, kuri vėliau tapo žinoma kaip HUBflat. Šio projekto tikslas buvo ne tik pratęsimo ir tobulinimas darbo vietoje, bet ir esamos atmosferos išsaugojimo, prie kurio esame įpratę, ir darbuotojai ir svečiai iš svetainės. Dizaineriai dirbo labai atidžiai ir nuosekliai, atsižvelgiant į “Garbės” pastato amžius.

Rezultatas buvo labai įdomi intervencija. Jei žiūrėti naują biuro schemą, matome “adata” buvo įtrauktas į siūlų sruogos. Tradiciškai, žinoma, bet dizaino idėjos originalumas tikrai stebina ir malonumų. Nuo pat pradžių, klausimas buvo kaip būti su sienų ir pertvarų aikštelė. Galimybė juos pašalinti net nebuvo svarstomi. Kaip rezultatas, įvairių diametro plieno optimaliausią išeitį pjausto. Be abejo, tai yra vienas iš įdomiausių tarp interjero biuruose.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by