Savaitės biuras: Maskva

Yra pasaulyje daug naudingų ir atitinkamų profesijų ir organizacijų daug. Ir tai taip atsitinka, kad toje vietoje, kur prieš turi tokį svarbų ir būtiną institutas Noble Maidens, dabar naudinga pritraukimo agentūra V išpažintis. 

Naudinga, nes jos atstovai dalyvauja paieškos ir pritraukimo rėmėjų įvairių projektų. Šiandien mes turime galimybę asmeniškai įvertinti bendrovės biuro interjerą. Jo kūrybos įdėti savo sumanūs rankas pagrindinio design studio verslo ir M17. Darbo sritis 156 yra akimirkos plotą. Metrų. Pati buveinė yra ketvirtame aukšte, o dizaineriai įdėti pastangų ir vaizduotės rekonstruoti ją ir sukurti naują ir unikalią atmosferą daug. Kur galite lengvai pamatyti kūrybinių sprendimų daug. Pavyzdžiui, interjero apdailos klausimas, dingo, be to į tikriausią šio žodžio prasme, tuo metu, kai šaliname pakabinamų lubų ir tapetai procese buvo pastebėtas nuostabios derinys medžio sijų, gipso tinkas, betono blokelių ir plytų, kurios ilgainiui susiformavo vidaus klirensą, , 

Dėl pakankamai didelio ploto 156 kvadratų nėra optimaliausias, todėl buvo nuspręsta baltas vizualiai jį padidinti. Kaip rezultatas, baltas fonas, jei iš tiesų pridėta šiek tiek daugiau nei metrą. Šis žingsnis visada buvo ir yra win-win.

Atsižvelgiant į bendrą situaciją, baldai čia ir įvairių interjero daiktų, kiek jums reikia darbui: nei daugiau, nei mažiau. Padoraus minimalizmas, galų gale, iš mados niekada paliko. Apskritai, verta pažymėti, kad dizaineriams prisidėti ir labai išdėstymas biure. Dauguma baldų yra pagaminti pagal užsakymą patys meistrai, taip pat kai kurie priedai.

Ačiū kompetentingos zonavimas toje pačioje srityje yra lengvai įsikūrusi tiek darbo ir poilsio, virtuvėlė, patalpa deryboms. Kiekvienas čia yra labai mobili ir funkcionalus. Belieka rasti gerų projektų ir rėmėjų. Ir šiame biure bus daug lengviau.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by