Savaitės biuras: Maskvos namas kaime

Daugelis iš mūsų prisimena pačią gyvenvietėje. Gal kas nors priešais jo akis atsirado močiutės namus, nors reklama pienas, bet prisiminimai turi būti tiksliai malonus. Kas aš esu? Susipažinti su vieno iš didžiausių Rusijos portalai biuro interjerą Avito.ru pateikti skelbimus, kurie labai įdomų dizainą. Jis buvo sukurtas architektų poromis Meandre.

Neįprastos biuro patalpos užima visą aukšte verslo centre, kuris yra gana pagrįsta, nes, be kita ko, jis nusipelnė savo dekoro. Na, kaip sakoma, arčiau peržiūros interjerą. Kas jis patinka, galite pamatyti patys: atviriausia ir multi-funkcinis darbo aplinka primena didelį patogų šalies namus, o ne šimtus darbuotojų darbo vietose. Verta paminėti, kad savo tapatybę sukūrimas buvo prioritetas dizaineriai iš pradžių. Pasakykite, tik, kad jie tai padarė – tai nepasakyti nieko.

Tiesiog pažvelgti į improvizuotą “salą” su laivu prišvartuotas biuro, gerai, ne stebuklas jis centre? Kiekvieną kartą, kai jie praėjo, bet darbuotojas gali sustabdyti akimirką, svajinga atodūsis ir eiti toliau verslui. Artumo gamtos jaustis savo geriausia. Negalima būti negerai nekalbant apie tai, kad išdėstymas turi principą, kad “vieną ar kitą elementą, būtent vadinamasis” kaimas “yra pagrindinis” gatvė “ir yra įsikūręs palei kambariai ir darbo srityse. Plačiai augalai ir papuošimai skirtos pabrėžti aptarnavimu bei prestižine darbo vietoje, ir patalpos ir visi į medžio namo forma. Tai saugu pasakyti, kad tokiu gražiu biuro ateiti, o kartais, gal dažnai su juo labai liūdna palikti.