Savaitės biuras: Milanas

Mada Parodos, priėmimai, socialiniai renginiai, modeliai, pret-a-porter – visa tai jau seniai dalis bet didmiesčio gyvenimą. Ką mes galime pasakyti apie vieną iš mados sostinių pasaulyje. Šiandien mes esame su jumis, taip pat taps mados industrijoje tam tikrą laiką. Tiesiog pamatyti, kur jie daro tą patį parduotuvę ir puikuotis savo naują kolekciją dizaineris mados namai Fendi. Profesionalai iš studijoje Marco Costanzi architetti parengė naują būstinę, kurią sudaro biurai, salone ir sandėlį.

Pastatas turi savo istoriją, ir iš tiesų, tai buvo atspirties taškas kuriant interjerą. Stilius ir istorija buvo tapti pagrindinių veiksnių visoje persikėlimo procesas. Be to, puikus padės sukurti erdvi interjerą buvo didžiuliai langai ir labai aukštos lubos. Originalus pastatas aristokratijos per į naują laiką, ir tapo neatskiriama mados namuose.

Minimalistinis, elegantiškos, ne tik malonė yra dabar ant podiumo, bet ir Fendi dirbtuvėse. Tvirtumas ir nelankstumo “perėmė” metalinių elementų ir originalių betoninių grindų.

Ačiū jiems, nėra nieko atitraukti nuo pačių kolekcijų, bet jie yra patikimi parama ir apsauga nuo mados namų visumą. Į visą šį paruoštas stilingas sudėties architektas Marc Costanzi turite pridėti stiklo daug ir nėra labai intriguojantis, bet elegantišką apšvietimą.

Nepamirškime, kad pramonės stilių ir yra padaryta bet kuriame interjere, kuriai būdingas tamsus, griežtas ir susaistytiems spalvų. Čia ir ten matome dominuojančius pilka ir juoda spalvos. Stilingas ir brangus, kaip ir šios markės produktai.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by