Savaitės biuras: San Franciskas

Manoma, kad už bet kokio verslo, pirmiausia turime turėti noro, o tada galimybę. Bet tai tik iš dalies tiesa. Paimkite, pavyzdžiui, Adobe kompanija iš šlovingą miesto San Chosė. Su gana įspūdingų būstinėje, lyderystė, tačiau nusprendė, kad dėl padidėjusios apkrovos būtų malonu uždaryti, pavyzdžiui kilometrais kad taip 80 sukurti kitą biurą. Taigi, atsižvelgiant į norą ir pakankamą biudžetą kartu galima pasiekti tikrai puikių dalykų. To pavyzdys tiesiog tapo naują biurą, vadinamą “Adobe 410 Townsend.

“Conjure” per šio dizainerių ir architektų Valerio Dewalt Train Associates “Office komanda kūrimą. Galų gale, dizainas ir vykdymas didelis objektas, kaip ir futbolo – tai komanda. “Adobe 410 Townsend” ištempti “per kurio 4.090 kvadratinių metrų ploto. Metrų.

Darbo zonos dedami ir vykdomas laikantis įmonių prekės ženklo koncepciją. Funkcionalus, stilingas, demokratiška ir, svarbiausia, patogūs.

Susirinkimų kambariai yra santūri spalvų, bet su patogiais baldais to, kaip derybos yra žinoma, kad uždelsto turtą. 

Yra paskirtas plotas įvairiems renginiams. Pailsėti ir atsipalaiduoti, taip pat, nes tai yra būtina laikas nuo laiko, tiesa? Aplink biurų “išsibarstę” minkštųjų kampų, kur galima kartu su kolegomis ar puikus atskirai į atsikvėpti ir surengti nedidelį, bet pelnytą pertrauką.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by