Savaitės biuras: Sankt Peterburgas

Nėra jokių apribojimų iki tobulybės. Galbūt tai yra tai faktas, ir yra daug didžioji paskata plėtoti ir kurti. Ar ne išimtis ir kūrybinė studija Za Bor architektų įregistravimo naują biurą laikotarpį populiariausių įmonės Yandex. Beje, jų bendras bendradarbiavimas prasidėjo dabar 4 galinis biuras. Sprendžiant iš to, ir atsiliepimai apie personalo žemėlapiai, ši įstaiga uždirbo teisę būti labiausiai neįprastas buveinė visiems. Vis dėlto, kiek nesugebėjo realizuoti ZA Bora dėka meistrai įspūdingų plotas 3.310 kvadratinių metrų. Metrų. Naujas Workspace tik įmerkta į drąsą ir individualumo. Jis gali pagalvoti, kad “Yandex” lyderystė vejasi daug tauriųjų kvadratinių metrų, tačiau iš tiesų pratęsimas yra būtinas, kai bendrovė auga kiekvieną dieną ir nemažai problemų ir, atitinkamai, darbuotojų didėja. 

Tačiau vientisumą virš visa kita. Ši tarnyba tapo harmoningas papildo į išlikusį. Buvo tęsiamas su ekologiškų medžiagų tema. Beveik visi baldai ir dauguma priedų yra pagaminti būtent dėl ​​tokių medžiagų. 

Būdamas pirmą kartą naujajame biure, gali atrodyti, kad esate įmonės muziejuje, daugelis prekių ženklų, logotipų, kurie visi visiškai atspindi įmonės politiką. Tam tikru mastu, ir “iš muziejui charakterio” suteikia gana ilgą koridorių, kuris pasiekia 200 metrų ilgio.

Pasivaikščiojimas ant jo ir tada jūs rasite susitikimų kambariai, valgomasis, baras, kavinė, žaidimų kambarys, plotas ramioje ir nuošalioje poilsiui ir net dušai. Nenuostabu, bendrovė vadovybė Rodyti susirūpinimą tiems darbuotojams, kurie beveik “gyvai” darbe ir tiems, kurie nori patekti į darbą dviračiais. Priežiūra, komfortas, gyvenimas ryškių spalvų yra raktas į kūrybinį augimą pilna.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by