Savaitės biuras: Tel Avivas

Nieko negalima padaryti, virtuvė, taip pat reikia gyventi kažkur. Right? Būtent dėl ​​šios priežasties Pitsou Kedem Architektų architektūros biuras karto pradėjo naują salone Vokietijos gamintojo Bulthaup virtuvės.

Erdvė buvo papuoštas po kruopštaus pasirengimo. Norėdami pradėti, dizaineriai grįžo namo ir studijavo gamybos įmonė specifiką. Kalbėjo su ekspertais ir dalyvauja unikalių virtuvių įvairiuose etapuose kūrimo, ir pamatė baltus laivybos konteineriai … Taip, tai buvo baltas konteineriai su logotipu galutiniams baldai Transporto tapo viena iš pagrindinių įkvėpimo šaltinių. Šio įkvėpimo priežastys lieka paslaptis, tačiau rezultatas yra akivaizdus.

Padaryti salonas plotas 450 kv. Metrų buvo atliktas pagal kanonus ir tradicijas bendrovė. Kita ypatybė tapo sukurti naują interjerą pradinis. Faktas yra tai, kad prieš šios vietos buvo uosto pastatas, todėl dėl dizaino vaizduotės realizavimo erdvė buvo daugiau nei pakankamai.

Taigi, salonas yra padalintas į tris atskiras zonas. Pirmasis prieglobstį Bulthaup dizaineriai ir programuotojai. Jis turi visas sąlygas, kurios užtikrintų, kad laivo kapitonas dirbo jauki aplinka. Antroji zona yra parodų salė. Trečioji zona priskiriamas labai svarbų vaidmenį visų demonstracijų ir meistriškumo kursuose rūšių iš bendrovės virtuvėje. Grįžtant prie balto konteinerį, reikėtų pažymėti, kad jie paveikti bendrą interjero nuotaika, suteikiant jai tam tikrą autentiškumą. Kompetentinga ir ne įtempta apšvietimas, be abejonės, ne maža priemonė prisideda prie pardavimų.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by