Savaitės biuras: “Twitter” San Franciske

Momentiniai prane ¹ imai, didelė informacinė erdvė, ir viskas apie ją, apie socialinį tinklą Amerikos kilmės vadinamas “Twitter”. Bet įdomiai, kurioje realaus darbo vietos ir gyvena įmonės darbuotojai? Šiandien mes turime su jumis galimybę peržvelgti naują biurą.

Jo dislokacijos vieta yra Kalifornijos miesto San Franciske. Būstinė užima trijų aukštų pastate, pastatytas 1937. Griežtai kalbant, tai yra istorinis vietą ir nustatyti teisingą kryptį dizaino biuro dizaineriai IA Interjero Architektų registracijos. Reikėtų pažymėti, kad šis biuras buvo pirmoji bendrovės, kuri yra pagaminta tik iš specialaus ir atskiro projekto istorijoje.

Net plika akimi matyti, kad vidus atspindi ne tik įmonės specifiką, nes logotipai ir prekių spalvos beveik visur, tačiau draugiška atmosfera, kūrybiškumas, su kuriuo darbuotojai tinka kiekvienam naujam projektui. Jeigu mes kalbame apie darbo sritį stiliaus, tai yra gana modernus, nepaisant originalių betoninių stulpelių, kurie harmoningai maišytais į naują interjerą.

Ėmėsi Įdomus sprendimas dizaineriai užtikrinti, kad kiekvienas šiame biure asmuo, aš jaučiausi kaip namie. Norėdami pradėti, nustatyti patogų minkštas kamšalu išmatos ir įvairių baldų iš neįprastos formos, tada pakelkite pagamintas iš medžio, todėl lifto laukimo procesas buvo šiek tiek gražiau ir patogiau. Verta paminėti, kad kaip vadovas rūpinosi fizinę būklę savo darbuotojams ir kartu su architektais parengė jogos, sporto salė, du žaidimų kambariai studiją ir kavinė su patogiu ir erdviu valgomuoju. Tačiau susirūpinimą karūna buvo lauko sodo ant stogo, įrengtas su patogiais stalais, kėdėmis, sofos ir net gultus. Ir kodėl gi ne, nes yra žinomas dėl savo orų Kalifornijoje.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by