Savaitės biuras: Valensija

Kas gali žinoti savo troškimus, funkcijas, pageidavimus ir įpročius geriau nei jūs? Turbūt niekas. Gerai pagrįsta ir dizaineriai iš Versea studijoje, pristatyti mūsų griežta, bet teisingą bylos nagrinėjimą interjerą savo biure Valensijoje.

Viename iš didžiausių miestų Ispanijoje, turi turtingą istoriją, tiesiog negali būti banalus Architektūra ir dizainas. Tegul tai bus įsitikinęs. Tarnyba nėra atimta klasikinio stiliaus su elementais. Bet ir apie dabartį niekas pamiršo. Nesenstantis ir šviesos baltos spalvos dominuoja šį kartą. Ryškios baltos sienos kombinuotos su plytų ir medžio intarpų, taip pat įmanoma atspindi Ispanijos dvasią. Po darbo čia yra ne tik kūrybingi žmonės, ir temperamento atstovai Iberijos pusiasalyje.

Sukurta situacija yra ne be Komfortas namuose. Virtuvė, vonios kambarys, terasa su vaizdu į miestą – tikrai rūpinasi darbuotojų pirmoje vietoje. Galų gale, tai yra būtina atsižvelgti į tai, kad asmuo, kuris sukuria kažką naujo, tai yra labai sunku išlaikyti per kasdienybę.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by