Savaitės biuras: Wieden + Kennedy Niujorke

Gyvenimo įstatymas yra, kad jums sukurti, padėti kitiems, ir kažkas savo laiku, siekiant padėti jums. Tai, kas atsitiko su reklamos agentūra Wieden + Kennedy. Tolimoje 80-ųjų, jie tapo plačiai žinomas dėka iš “monstras” sporto įrangos Klausymas, Nike idėjas. Ir dabar čia, o pati agentūra reikalinga pagalba, atsižvelgiant į naujas patalpas, kurių bendras plotas 4.645 kvadratinių metrų dizainas. Metrų. Dėl pajamų atėjo iš verslo ekspertų architektūros WORKac studijoje. Kaip architektai ir dizaineriai susidorojo su problema, mes dabar gali nustatyti. Netrukus į biurą, pirmas dalykas, kurį pastebime, kaip visi gerai suplanuota ir kaip lengva kvėpuoti, nes erdvės pojūtis nepalieka minutę. Ir net pradėti galvoti, kad jūs čia buvo prieš

Remiantis tuo, kad darbuotojai yra kūrybingi žmonės, nepriklausomai nuo darbo specifika reikalauja ir sąlygos turėtų būti tinkamos. Dėl darbo vietos Gauk atviriausia, demokratiška, spinduliuoja komfortą ir funkcionalumą. 

Minimalūs poliai, tik reikia baldai ir aksesuarai, nes be jo, poilsio kambariai. Be to, ne pasyvus, bet labiausiai, kad nei yra aktyvus. Netrukus atitraukti, galite sau leisti žaisti ping-pong ar stalo ledo ritulio žaidimas. 

Tačiau laisvalaikio laisvalaikio ir derybos ir suplanuotų susitikimų. Štai kodėl susitikimų kambariai dizainas tapo prioritetu dizainerių. Namai ir draugiška atmosfera įsiskverbė į juos. Stalai iš medienos su šiltų spalvų, švelnus apšvietimas, patogios kėdės. Išreikškite save – nenoriu, jie sako.  

Jie skiriasi tik kambario duomenų dydį ir laipsnį privatumą. Viskas priklauso nuo to svarbą ir apimtį derybose. 

Tuo darbuotojų žinioje yra baras, kuris yra vieta organizuoti nedidelius pauzių tarp dirbti ir bendradarbiauti su kolegomis naujienas. 

Daugiau privačių darbuotojų, kurie vertina Laisvalaikiui vien su savo mintimis, su sąlyga, biblioteka su skaitykla ir terasa viršutiniame aukšte su vaizdu į miestą. Beje, po darbo, kiekvienas gali likti jogos klasę. 

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by