Savaitės biuras: “Yandex” Maskvoje

Kiekvienas iš mūsų žino, arba bent jau girdėjote ką nors apie “Yandex” paieškos sistemoje. Kažkas netgi galite jį naudoti. Bet kur ir kaip dirba žmonės, kurie visada pasirengę plėtoti daugelio išteklių mėgstamiausia?

Šiandien mes galėsime pažvelgti į vieną iš naujų biurų bendrovė “Yandex” “Maskvoje, esančių” Stroganov “verslo centre. Pagal tradiciją, naujas biuro projektas buvo ZaBorArchitects architektai iš biuro. Jie sukurti dizainą bendrovės 21 biurų 12 skirtingų miestų į 4 šalių. Klasikinis kūrybinis chaosas įspūdingas plotas 5800 kvadratinių metrų. Metrų liko, pripažinimą, taip pat, tačiau naujovės neaplenkė naujas kūrinys biurą.

Biuro dominuoja daugybė ryškių ir linksmų daiktų. Galų gale, sukurti naujus “lustai” Už portalo poreikį tinkamomis sąlygomis. Įvairūs apšvietimo netikėtų geometrinių formų jau seniai bruožas. Atvira erdvė, atskirta tik iš gėlynai įvairovė. Baldai įvairių spalvų ir sudėčių įmonės Vitra puikiai papildo bendrą atmosferą festivalio ir prisidėti prie neformalaus ir patogus bendravimo net darbo metu. Konferencijų salės ir darbo sričių yra labiau paprasta, bet ne mažiau ryškus ir energingas. Mes neturėtume pamiršti apie laisvalaikio darbuotojų, negailėti laiko praėjo maloniai ir įdomus. Tiesą sakant, tai yra svarbu, kad kiekvienas praleido darbe minutę buvo intensyvus ir įdomus. Bendrovės darbuotojams “Yandex”, kad taip. 

Tekstas: Valeri Bondarenko Nuotrauka: hqroom.ru

Užsakyti biurų dizainas portalo dom.by