Savaitės objektas: garažas Maskvoje

Gauti papildomų žinių, susitikti naujų ir įdomių žmonių gali būti absoliučiai bet kur, jis norėtų. Štai vadovybė Modernaus meno muziejuje “Garažas”, kuri yra įsikūrusi Gorky Park, supranta, todėl buvo nuspręsta kurti edukacinę centrą į to paties pavadinimo muziejus. Atidarymas įvyko 2017 su tiesioginės paramos forma biuro architektų biuro. Vieno aukšto pastatas su įspūdinga plotas 1215 kv. Metrų paaiškėjo, gana šviesus.

Architektai bandė išsaugoti istorijos dvasią, kurios pasižymi struktūrą, nes jo istorija datuojamas 40s! Ilgą laiką jis apleisto pastato apsistojo ne geriausios formos. Ir radau priežastį suteikti naują gyvenimą, bet vis tiek kad jis socialiai aktuali. Atlikti šį puslapį edukaciniai seminarai ir viešojo rakto plėtra buvo įmanoma dėl finansavimo iš šiuolaikinės kultūros centras.

Pagrindinis tikslas architektams buvo padaryti įrenginys funkcionalus, patrauklus ir erdvus. Na, problema pasirodė esąs gana pajėgi. Šviesus baldai, daug spalvingų objektų interjerą sukurti unikalią atostogų atmosferą kiekvieną dieną. Susitikti su įdomiais žmonėmis ir aptarti visus įvykius rūšių, sužinoti naujienas ir tiesiog kurti ji yra daug lengviau ir patogiau. Jis gali surinkti žmonių visiškai skirtingų profesijų ir organizuoti veiklą bet kokiu klausimu, o ne nerimauti klirenso. Erdvė yra tokia lanksti ir nereiklus, kaip įmanoma. Tuo atveju, kai jūs galite lengvai pasakyti, “Brangioji, aš į” Garažas “, tai yra įdomu.” Ir išgirsti atsakant: “Gerbiamieji, ir aš su jumis.” 

Tekstas: Valerijus Bondarekno, Nuotrauka: hqroom.ru