Sidnėjus (Australija) – pagrindinis uostas Žalioji Continent

Daugelis turistų mano, Australija unikali valstybė, kuri, be to, jos aukšto lygio plėtros, yra įvairių pramogų. Didžiausias miestas šalyje, žinoma, yra Sidnėjus. Ji buvo įkurta 1788, bet, deja, netapo Australijos sostinėje, nors ji vis dar laikoma valstybės požymis. Tai paaiškinama tuo, kad miestas turi kaip orientyrus ir verslo centrų.

Sidnėjaus (Australija), visų pirma žinomas operos ir baleto teatre, o šiandieniniame pasaulyje yra vienas iš pasaulio stebuklų. Tai žymiausias pastatas, kuris buvo pastatytas 1973 metais. Nuo tada visi turistai svajoja aplankyti garsiąją instituciją pajusti grožį ir didybę jį. Sukūrė neįprastą struktūrą nusprendė statyti kaip burės komplektas. Teatro stogas išklotas milijonų plytelės. Statybos pastate lėktuvo bilietai truko keturiolika metų. Daugelis žmonių žino, kad Sidnėjuje (Australija), kurių vietos yra stebėtinai įvairus ir originalumas, yra galimybių miestas. Taip yra dėl to, kad darbo užmokestis yra labai didelės, ir visada daug darbo vietų. Taip pat verta paminėti, kad Sidnėjuje koncentruota masė skirtingų tautybių gyventojų. Ryšium su tuo, jūs galite susitikti su žmonėmis, kalbėti kinų, indoneziečių, graikų ir rusų kalbas.

Be to, Sidnėjus (Australija) stebina įvairių kraštovaizdžių. Mieste galima pamatyti gražių tiltų (įskaitant Harbour Bridge), apsilankykite Royal Botanical Gardens, monetų, rotušę, televizijos bokštas, daug parkų ir muziejų. Kiekvienas stovyklautojas taip pat galės atsipalaiduoti viename iš Australijos paplūdimiai, iš pigus skrydziai i kijeva kurių populiariausi yra laikomas Bondi. Jo ilgis yra vienas kilometras. Atvykus į Sidnėjų (Australija) siūlo daug turistų apsilankyti pasaulinio garso Taronga zoologijos sodas. Jis atidarytas 1916, šiandien valstybė yra suskirstyta į aštuonias zonas. 340 rūšių iš viso gyvena zoologijos sode gyvūnai. Visi povandeninį pasaulį mėgėjams tikrai verta aplankyti Sidnėjaus akvariumas. Yra daugiau nei 650 skirtingų rūšių žuvų ir kitų denizens giliai. Lankytojai gali pamatyti jūros gyvūnams povandeninių tunelių. Šiuo atveju per publika gali plaukti ryklio ir kitos žuvys.

Nes daugelis, Australija (Sidnėjus mieste wizzair skrydziai imtinai) – stebuklų ir unikalių lankytinų vietų šalyje. Turistai bus įdomu apsilankyti Mergelės Marijos katedrą, kuris buvo pripažintas nacionalinės šventovę, teisingumo ir policijos muziejus, Woolloomooloo įlankos valčių prieplauka (ilgis yra 410 metrų) ir Elžbietos ūkį. Daugelis yra susiję su Sidnėjaus bokštas, kurio aukštis yra 309 m, pastatas buvo pastatytas per šešerius metus, ir todėl jos statyba buvo išleista 36.000.000 $. Lankytojai turi galimybę aplankyti stebėjimo denio ir pamatyti kaip palmių miestą. Sidnėjaus (Australija) yra pilnas paslapčių ir įdomių vietų čia kiekvienas turistas gali rasti sau bet pramogų natūra. Ir palikus jį, kiekvienas tikisi greitai grįžti į svarbiausių pasaulio mieste.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *