Skrydžiai Air Malta pilotai atšauktas dėl ligos

Air Malta aviakompanija buvo priversta atšaukti tris skrydžius ir atidėti šiek tiek daugiau. Pasak spaudos sekretorius nacionalinės aviakompanijos Air Malta turėjo atšaukti savo skrydžius į Benghazi, Milane ir Newcastle, po praeitą naktį iš karto paskelbė pilotų ligos seriją. Vilkinti skrydžiai buvo iš Tel Avivo, Paryžiaus, Cardiff, Budapeštą, Frankfurtą, ir Vienoje.

18 pilotai neateina į darbą, kuris veda į įtarimas, kad tai gali būti dalis neformalaus streiką. “Tik 110 žmonės susirgo”, – sakė už oro Maltos atstovas.

Prezidentė ALPA pilotų Sąjungos Domenic Azopardi sakė, kad aviakompanija dirba, o ne suprasdamas, kad nė vienas iš jo pilotų niekada neinformavo apie savo ligas.

“Mes jau perspėjo juos, kad jie dingę 16 pilotai po jų ankstyvo išėjimo į pensiją. Mes pasiūlėme tobulinti pirmųjų šešių kapitonų ir pareigūnų įgūdžius imtis šešis naujus pilotus, bet mūsų siūlymai buvo ignoruoti “, – sakė Domenic Azopardi.

ALPA prezidentas taip pat sakė, kad “Air Malta valdymas niekada nedalyvauja planavimo sąrašus pilotų anksto pažymi Malta Šiandien.

“Iki šiol daugiau nei 862 keleiviai negali skristi. Tikėtina, kad skrydžių dauguma bus atidėtas, bet kai kurie gali būti atšauktas. Aviakompanija dės visas pastangas, kad būtų užtikrintas keleivių alternatyvius skrydžius ar skrydžių bendrovėmis transportu “, – sakė bendrovės Air Malta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *