Slidinėti iki balandžio pabaigos!

Kai tamsa atrodo, kad esate pasivijo Šveicarijos Alpių iki aušros viršuje, paaiškėja, kad Engelberg beveik pusiaukelėje. Kalnų viršūnės yra virš 3000 metrų aukštyje virš jūros lygio. Gali būti naudojamas slidinėjimo ir Brunn Titlisa kalnuose. Veikia bendras ilgis 82 kilometrų, ir yra 24 keltuvai. Įdomu tai, Gondola, kuris lėtai sukasi, todėl vaizdas į Alpių panorama iš visų pusių. Titlisa ilgiausiai važiavo 12 kilometrų, tačiau galimybė slidinėti pabandyti iš viso 28 kūrinių.

Kalendorius

Kalendorius Vietos verslininkai maniau apie tai, kaip pramogauti bet Engelberg – ir profesionalams, kurie yra pasirengę skubėti žemyn blogiausia juodą takelį, ir šeimoms su vaikais, kurie turi specialias vietas savo pomėgių. Kad Brunn kalnas laikomas vaikams rojus. Šis kalnas yra taip pat tinka pradedantiesiems slidininkams. Jei kas nors nesiruošia slidinėjimo Engelberg, dabar galima pamatyti 130 m ilgio ledo tunelis – Namai, kurie bus atvira mažiausiai iki Velykų. Tuo temperatūra tvyro aplink -1,5 °C. Romantika ledo namas gali praleisti naktį ar vakarieniauti žvakių šviesoje ir kalnuose restorane. Žinoma, šalia slidinėjimo trasų nėra restoranų, picerijų, suvenyrų parduotuvė, fotoateljė, kurioje įamžinti save Alpių fone trūkumas. Tai galima taip pat patinka snieglenčių sportas, slidinėjimas naudą (bėgių 40 km), arba važiuoti arklių atkreipiamas rogės. Naujokas mokymo organizuojama speciali slidinėjimo mokyklos instruktoriai. Kalnų reljefas tinka Šiaurės vaikštynių.

Kalendorius

Kalendorius vyksta Engelberg slidinėjimo trasų, skaitytis, kad jei vėjo greitis vietiniai ekspertai, atrodo per didelis, pakelkite darbas sustos. Ekspertai sako, kad tikintis vėjas aprimsta, kurortas kartais tai atsitinka būti visą savaitę ir tiesiog eiti namo, slidinėjimas neizmēģinājušiem. Mūsų draugas Lara Nijhof sakė, kad turizmas jau seniai pagrindinis pajamų šaltinis Engelberg. Pavyzdžiui, Terrace Hotel, kurie ten išbuvo daugiau nei 100 metų ir yra seniausias svečias priimančiosios čia. Nuo jo romantiškas balkonas anksti ryte papėdėse siūlo visą Engelberg, bet priešais Jo didybę stulpelių Titliss. Šiek tiek keista, jausmai istorinio funikulieriumi, kad viešbučio svečiai drebulys miestą ir netrukus bus rekonstruotas. Daug slidinėjimo kurorto lankytojų yra nuolatiniai klientai, bet ir Šveicarijos galvoja apie naują aktyvesnio įdarbinimo.

Latvijos laikraštis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *