Šokiruojanti kelionė į puodžiaus.

Šiandien puiki diena, – agenturos nekilnojamojo turto būsto laukia skambučius ir kitas suinteresuotąsias šalis aplankyti pirmąjį namą Adaži Poteris, kuris buvo beveik paruošta. Mes tikrai vyksta, nes iki šiol nebuvo galima pažvelgti į mūsų naują gyventi – bet neišleido jokio statybvietėje ir padaryti namuose galėjo stebėti tik iš toli.
Jonas kelionė buvo skirta kvalifikacijos mokymo kursuose, bet jis gali nobastos dėl galimybės pamatyti savo potencialų būstą tikrai reikia naudoti. Tas faktas, kad vienas namas jau kiek baigtas, mes buvome patenkinti, nes nusprendė, kad nekilnojamojo turto agenturos dabar vis daugiau jėgos galės skirti mūsų užbaigimą.
Atvykus į puodžiaus, priekyje ir ji buvo metaliniai garazo vartai vilnius kruopščiai grupė žmonių, kurie, kaip ir mes, norėjo pažvelgti, kas tada už savo pinigus čia sabūvējuši. Aplinka ir nebuvo nurodyta, kad namas buvo baigtas. Visi aplink pastatą atributus -. Statybos šiukšles krūva, smėlio krūvos neuždengta ekologiškumą negalėjo kalbėti visi agenturos Real Estate Agent ir pažadėjo, kad ji organizuos visus kitą savaitę. Stodama į namą priešais Vedi pastato chemijos kvapas, bet jis nebijo turistų – bet namas vakar statybininkai daro savo darbą, kai dėl darbų, bus baigtas vėliau.
Pasivaikščiojimas tuščių kambarių, mes ne jaustis jaukiai, jis dažniausiai apgyvendintose vietovėse. Bendras įspūdis – pramoninės ir net šiek tiek siurrealistinis. Bare sienos, betono ir tuštumą.
Pasivaikščiojimas pastato, Jonas pavargę metalinės durys į rūsį grupės santakoje, ir mes galėjome jį prijungti iš pakuotės ir kaip šnipai pastatus ištirti dėl savo galvos. Kai kurie dalykai nemalonus siurprizas – Ieva buvo rimtai susirūpinęs dėl didžiulio atotrūkio grindų – kur tik pastatė šį namą atskleidžia namuose atotrūkis bus po sutankinimo? Jonas manė, kad sienos buvo pastatytos per griežtos ir turės investuoti didžiulis darbas, siekiant suvienodinti. Jie yra pagaminti iš vieno wallboard eilės. Norėdami sukurti pakankamai stabilią sieną, jie turėtų būti susiduria su kitu sienos plokščių sluoksnio, – sakė knowers.
Po kelionė tapo labai apgalvotai: Faktas, kad namas yra pastatytas, tačiau patenkinti, tačiau abejotinos kokybės… Tikimasi, kad tai yra tik kosmetiniai defektai., kuris išnyks, kaip buvo numatyta vidaus apdailai erdvėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *