Sustabdyti bylos nagrinėjimą “West Bank” ginčas su “Ominasis Latvijoje”

Rygos apygardos teismas šiandien sustabdė UAB “Vakarų bankas” teiginio nuo nemokaus “Ominasis Latvijoje” skolų bylą.

Kaip apygardos teismas informavo spaudos sekretorius Aigars Bērziņš, procesas ne abiejų šalių prašymu buvo sustabdytas.

Rugpjūtį rajono teismas panaikino naudai Vakarų krantas “saugumo reikalavimus tinkama priemonė, su kuria jis pažadėjo” Ominasis Latvija “priklauso nekilnojamojo turto ir kilnojamojo turto, anksčiau informavo bendrovė administratorius Ainaras Kreics. Priėmė sprendimą, negali būti skundžiami.

Kaip pranešta anksčiau, po teismo posėdžio, kuris įvyko gegužės 8, “Vakarų bankas” ir naujienų atstovas nenorėjo jokių pastabų, ir nepateikė jokių pastabų dėl skolos suma kuri turėjo būti susigrąžinta. Per posėdį ieškovės atstovas pabrėžė, kad keletą kartų bankas padavė kreditorių paraiškų įmonės administratorius, bet dabar penktą kartą liko be orientavimo trūkumų, o bankas daro kiekvieną kartą.

Kaip pranešama, parlamentinio tyrimo komisijos Parlamentas primygtinai reikalauja, kad Privatizavimo agentūros iniciatyvių veiksmų įvertinant Ķemeru sanatorija privatizavimo taisykles, taip pat apsvarstyti galimybę atsisakyti privatizavimo sutarties įsipareigojimų nevykdymo. Parlamentinė vyriausiasis Davis įspūdingas nurodė, kad komisija turi per daug faktų rodo, kad Ķemeru sanatorija privatizavimo nebuvo įvykdytos, todėl mano, kad sutarties nutraukimo galimybę.

Kita vertus, jeigu dabartinė situacija yra ta, kad bankroto procesas yra priežastis, kad “mes negalime kaip šalies, ginti savo interesus ir nutraukti kontraktą”, pagalvokite apie tai, kaip išvengti panašių situacijų ateityje.

Komisija paprašė privatizavimo agentūra per dvi savaites parengti iš privatizavimo sutarties kontekste ir atsakomybės, kurios turi būti atsiskaitoma analizę.

Kaip pranešta anksčiau Privatizavimo agentūra Komiteto nariai buvo informuoti, kad Ķemeru sanatorija privatizavimo procese nebuvo laikomasi visų sąlygų. Nėra naudojimo darbo sąlygos, tai yra, su sąlyga, kad dešimties metų laikotarpį išlaikyti aštuonias darbo vietas ir sukurti dar 120 darbo vietų. Ķemeru sanatorija dešimt metų po paleidimo veiklą palaikyti kurorto gydomųjų ir prevencinių veiksmų, reabilitacijos, medicinos ir rekreacinių paslaugų aprašymą. Tačiau šiuo metu nėra jokio termino sanatorija eksploatuoti.

Kita vertus Kreics nusprendė neskubėti su Ķemeru sanatorinio antroje dienos konkurso paskelbimo, tačiau tęsti derybas su potencialiais pirkėjais.

Užtikrintos bendrovės kreditoriai – UAB “Arhiidea” ir Privatizavimo agentūra – neperka didinga pastatą. Privatizavimo agentūra, kuri tvirtino, teigia 16.979 latų bankroto administratoriais informavo, kad nebus pasinaudota galimybe surengti “Ominasis Latvija” nekilnojamojo turto, kilnojamojo turto ir kultūrinius elementus kaip pirminio pasiūlymo kainą agregacijos – 3,9 mln.

Kaip pranešama, “Ominasis kreditorių susirinkimas liepos 17 balsavo vieningai susitaria parduoti Ķemeru sanatorinio kompleksas be aukciono Jūrmala miesto tarybos arba bendrovės steigiamos 4,6 mln savivaldybėje.

Trakų miesto Taryba norėjo skolintis lėšas iš iždo sanatorijoje pirkti, bet vietos valdžia Paskolos ir užtikrina kontrolę ir priežiūrą valdybos paprašė savivaldybę susitikti labiausiai iš prielaidų, kad nebuvo padaryta. Tada administratorius paskelbė pirmąjį nekilnojamojo turto aukcioną.

Kovo 1, Jūrmala miesto teismas paskelbė “Ominasis nemokus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *