Teisingas zonavimas, baldai Ikea ir sultingi atspalviai: studijos apartamentai jaunajai mergaitei

Po antrašte “Svečiai” siūlome savininkai ir dizaineriai sąžiningai kalbėti apie tai, kas yra jų namuose, projekto ar darbo vietos interjerą.

Mes ieškojome vizito į nedidelį, bet labai šviesus ir jaukus butas Eugene – jos pirmojo nepriklausomo būsto. Ji dirba reklamos agentūroje, ir labai mėgstu neįprastų ir įdomių sprendimų, kaip parodė buto apdaila.

Eugenijus:

– Turiu pasakyti: interjerą, kad atsirado – man labiausiai puikus ir patogus šiuo gyvenimo etapu. Ieškoti projektuotojo ir studijoje, aš prisipažinti, aš praleido daug laiko. Ir tada radau “matryoshka”, ir iš karto tapo lengva. Per pirmąjį posėdį mes pažvelgė į mano pasirinkimo interjero, kuris man patinka, aptarė pagrindinius pageidavimų – Zonos miegamasis – ir aš supratau, kad Olga ir Tatjana, mes dirbsime kartu.

Projekto autoriai buvo dizainerių Matroshka studijoje:

Olga:

– Mes turime funkciją – mes siūlome klientui 4 planavimo sprendimus prieš pasirašant sutartį. O jei jam patiko, tad mes dirbame. Su Eugenia aptarėme tik kad standartas išdėstymą – tai ne mums. Ir iš pradžių bute jis buvo ji buvo. Mes pašalinome tarp virtuvės ir svetainės, mažai vietos transformuota į salę srityje padaryti kambarį spinta siena.

– Per pirmąjį versija vizualizacijos spalvos buvo šiek tiek labiau prislopintas, bet tada nusprendė, kad šiek tiek spalva negali pakenkti. Taigi ten buvo ryškiai dekoro elementai ir detalės.

– Pagrindas buvo priimtas kaip tuščia lapo balto popieriaus, kuris yra labai lengva ir patogu “piešti”, kad glaudus. Spalva dėmės ant šio drobės visada atrodo tvarkingas ir įdomu.

Tatjana:

– Svarbu pažymėti, kad lemiamą vaidmenį vaidino pagal darbuotojų komanda interjero įgyvendinimui. Labai aiškiai, profesionaliai ir su tuo atveju, interesų, jie tiesiog 1,5 mėnesių padarė kūrinį “iki raktų”.

Eugenijus:

– Šis butas – mano pirmoji nepriklausoma būsto, ir pasakyti, kad man buvo įdomu dalyvauti šiame procese, tai nieko nesako. Turėjau biudžetą, konkrečius tikslus ir apie tai, kas buvo atsitikti viziją. Nebuvo tikslas, pavyzdžiui, pirkti visi tiesiog brangūs, priešingai, kiek įmanoma siekia gauti geriausią vertę už pinigus, nors net apie save.

Eugenijus:

– tinkamas ir stilingai, ir dėl biudžeto, mes nustatėme, kad jūsų mėgstamiausia IKEA baldai. Renkamės, patys atnešė patys visi susirinko. Labai patogu! Rack, pavyzdžiui, tiksliai taip, kaip aš norėjau – nieko nereikalinga ir tiek funkcionalus ir gražus.

Tatjana:

– Suskirstymo miegamojo užuolaidos – puikus sprendimas studija bute. Jis leidžia jums sau gyvenamasis plotas su sofa ir neneigiu sau lovoje. Beje, vynas šešėliai užuolaidos Eugenija su savo mama pasiuvo savo.

Olga:

– Kai apdailos bandė rasti tinkamiausius sprendimus, mes nusprendėme ne sutaupyti gerų medžiagų. Sienų dažai Caparol buvo pasirinktas, ant grindų – iš salono “stipriosios lyties” laminato. Įdomus dalykas atsitiko su šoninės sienos tarp langų. Eugenijus norėjo laikyti jį kuo atviresnė, neapkraunant baldus. Bet tik nudažyti jis atrodė nuobodu. Kaip rezultatas, ji nusprendė papuošti plytų, kurios nuspalvintos sienų spalvos.

Tatjana:

– Dėl Sergejaus, mūsų komendantas patarimų, nusprendė suderinti lubų, tik virtuvės plotas pagaminti iš gipso už erdvės zonavimas – ir paaiškėjo, izoliuoti erdvę ir padaryti ją patogesnė. Halogenai sukurti minkštą šviesą vakare ir gali būti, pavyzdžiui, sėdi virtuvėje, pagrindinis padengimas neįtrauktas.

– Virtuvė pagaminta čia Baltarusijoje, vietos amatininkų pagal mūsų projektus. Ji gavo minimalistinis, bet labai patogus, nes pavėsyje ir papildomų spalvų, kurios mes pristatėme valgomojo zonos. Jolly Green atskiesti baltą interjerą ir sukūrė tinkamą nuotaiką, į kurią Mes siekiame.

Eugenijus:

– Vonios kambarys buvo labai gražus, mano nuomone, tai yra dėl to, kad mes priėmėme galimybę skiesti plytelės skiltelės “dažytos sienos. “Deep Blue” gerai sumaišytas. Ir, žinoma, aš negaliu nepaminėti mūsų atradimas – juoda kriaukle, kuri man nutiko pamatyti Mile ir negalėjo palikti be jo.

Olga:

– Pageidavimai Eugenija buvo būtina atsižvelgti į tai vonios ir ne dušas. Kadangi erdvė yra kompaktiškas, mes turėjome pabandyti padaryti jį kaip funkcionalus. Santechnikos buvo pasirinkta tarp Roca prekės modelių, plytelių Opoczno.

Tatjana:

– Zona prieškambario maža, tačiau funkcionalus, kaip įmanoma. Mes nusprendėme ne įdėti didžiulį spinta, kad būtų “valgyti” Erdvė, atsiskaitoma lengvesni versija. Baldai rasti Black Red White – gražus, švarus ir gražus kaina. Šviestuvai buvo atvežta iš Lenkijos ir plytelių – iš “House of plytelės” parduotuvėje.

Eugenijus:

– Po juda šiek tiek daugiau nei prieš šešis mėnesius, aš vis dar įsikurti bute: pridėti asmeninius daiktus, dekoratyvinius objektus, nors interjere. Ir su kiekvienu paspaudimu tampa patogesnis.