Tokijas. Google.

Biurai žiniasklaidos milžinė įsikūrusi visame pasaulyje. Pagrindinis skiriamasis bruožas kiekvienas iš jų – unikalus skonio, pritaikytas miesto, kuriame jie gyvena. Šiandien, mes turime unikalią galimybę pasivaikščioti naujos būstinės koridoriuose, esančių Japonijos sostinėje. Pažvelkite į kiekvieną tai kampe be jokių išimčių margas biure.

Šio kūrimo iš studijos meistrų dizaino dirbo Klein Dytham architektūra (kDa). Rezultatas yra tikrai pranoko visus lūkesčius. Interjeras turėjo būti unikalus ir originalus, bet su kažkuo vietos, japonų to. Ir tai atsitiko! Tiesiog pažvelgti į šių spalvingų spalvos sienos, dėl kurių įvairūs augalai yra rodomi. Būtent šie rūšių, atsižvelgiant į Japonijos psichologų, skatinti produktyvų darbą ir gerą nuotaiką. Be kūrybinių sprendimų dizaino srityje, dizaineriai nepamiršo apie funkcionalumą. Pavyzdžiui, už darbuotojų ir klientų patogumui, specialios zonos buvo įsteigti susitikimų ir derybų ir dekoruoti įvairiomis temomis, spalvų, nustatyti visus kriterijus rūšių greitai rasti reikiamą “kabineto”.

Niekas pamiršo apie mitybos svarbą, kuri yra, kodėl virtuvėlės laisvų darbuotojų, esančių įvairiose biure. Tiesiog norėčiau užsisakyti!

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by