Ukraina: biuras “Dizaap” ir “akmens” kasdienis gyvenimas

O kas sakė, kad už visišką komfortą reikia? Sutinku priimtinos sąlygos yra labai svarbios, tačiau, ką tiksliai? Čia, pavyzdžiui, vaikinai iš Sergey Makhno architektūros studija jo idėja apie tai. Ir tada vieną dieną, kai jie buvo prašoma pagalbos vadovo baldų įmonę Dizaap, architektai buvo puiki galimybė visiškai įgyvendinti visus savo idėjas.

Su ribotą biudžetą baldų bendrovės valdymo pasitikėti intuicija specialistų ir ji atsipirko. Mes pristatyti mūsų naują interjero Dizaap biurą.

Tarnyba buvo papuoštas per trumpą laiką, tačiau yra ne “tuščia” centimetras. Darbo vietos į palėpę forma gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, gana savitas, tačiau atidžiau, mes suprantame, kad tai yra tik iš pirmo žvilgsnio. Pradinės sąlygos buvo gana sunku, nes nuomojamų patalpų buvo neįmanoma paversti neatpažįstamai, bet sukurti kažką unikalaus būtinai.

Pagrindinis pradinis duomenys plieno grindys betono, plytų sienos, medinių objektų, bio įranga, sendinto metalo ir akmens kaimynystėje, o tik prie jų prisijungė modernaus interjero ir dizaineris baldai, pagaminti pagal užsakymą dizaino namas paties Sergei Makhno. Sutinku, kiekvienas kampelis yra unikalus ir vertas dėmesio ką, Jo šiame biure. Esu įsitikinęs, kad nė vienas iš darbuotojų nebūtų nustebinti, jei laikas nuo laiko jie ekskursijas. Yra ką pamatyti. Vestibiulis primena gero privačių namų salę.

Patalpos todėl turi draugišką atmosferą, darbuotojai tiesiog turi būti viena didelė šeima.