Uostai Marokas ir jų vaidmuo šalies

Marokas turi gerai išvystytą oro susisiekimo sistemą. Iš viso 60 oro uostai karalystės, iš kurių 10 turi tarptautinį statusą – tai Agadiras, Udžda, Dakhla, Laâyoune, Marakešas, Kasablanka, Rabatas, tetouan, Tangier, Fez.

1 dalis. Bendra informacija apie oro uostus Maroko

Reikėtų pažymėti, kad 27 oro uostų kilimo ir tūpimo takai turi modernią dangą. Jūs galite skristi iš Maskvos į tarptautinio oro uosto Maroke, naudojant tiesioginį skrydį iš Šeremetjevo.

Maroko oro uostai atlieka svarbų vaidmenį tarptautiniame oro transporte, tarnauja kaip tiltas tarp Afrikos, Lotynų Amerikoje ir Europoje. Nuolaida kerta tarpžemyninių skrydžių linijos Maskva – Havana. Iš Rusijos sostinėje Rabate skrydis trunka apie 7 valandas.

Vidaus skrydžiai, dėl kurių bilietai yra santykinai nebrangūs, galima greitai ryanair lietuvoje pasiekti bet kurią karalystės tašką. Štai kodėl Marokas oro uostai yra labai populiarus tiek tarp vietinių gyventojų ir svečių iš šalies.

Muitinės kontrolė yra privaloma keleivių tarptautinių ir vietinių skrydžių. Tuo pačiu valdymo zonoje vienas, ir ištrauka iš šios zonos tvarka skiriasi tik tuo, kad jei keleivis atvyko į tarptautinio skrydžio, kai norite naudoti vidaus muitinės papildymo kortelė yra privalomi. Šiuo atveju pakanka įrodyti, kad kontrolės zonos bilietą ir pasą praėjimą.

Beje, ne taip seniai vienas iš judriausių transporto mazgų žemyne ​​buvo pripažintas Marokas Agadir oro uosto.

2 dalis. Oro Fesas

LEZ skrydziai i alikante oro uostas – Sais – yra tik 15 km nuo gyvenvietės. Tai galima pasiekti taksi. Jis padeda užtikrinti bendravimą su Maroko mieste Marakeše, Kasablanka, taip pat su Australijos oro Kanbera, Pertas, Melburnas.

Atsiliepimai iš turistų, Marokas oro apskritai ir Fez visų pirma yra sukurti gana patogūs sąlygas keleiviams. Pavyzdžiui, laukiamajame prieš išeinant į gatvę yra pinigų keitimo. Galite naudoti paslaugų biuras, Turistų informacija, kuri yra įsikūrusi oro uosto pastatą. Maroko merginos darbo biure, kalbėti gera anglų kalba.

3 dalis. Oro Marakešas

Marakešas oro uostas pastatas pakankamai didelis. Dešinėje pusėje, pagrindinėje salėje, yra svetainės zona, kurios gali pasinaudoti tie, kurie yra priversti praleisti naktį oro uoste vilnius roma skrydziai metu būti pasirengusi žymės nusileidimo. Faktas, kad skristi į Europą iš Marakešas gali tik anksti ryte. Kadangi naktį oro uosto pastatas nėra užrakintas, ketina laukti išvykimo ji tikrai gali būti padaryta.

Valiutų, atsižvelgiant į tuo Marakešo oro uoste turistų pasigirti neprilygstamą spartą. Atsižvelgiant į tokį pasiūlymą miestas nerastas. Bet Marokas oro uostai paprastai dažnai siūlo šią paslaugą. Turistai, kurie turi būdamas šioje šalyje patirtį, patartina pasikeisti pinigus atvykus.

Tuo Marakešo oro uostą galite išsinuomoti automobilį, atsipalaiduoti kavinėje, taip pat pasinaudoti ekskursijų informacijos punktas.

Daug interesų šioje įmonėje ir iš architektūros požiūriu. Sunkieji deimantų formos blokai ir nėriniuotas nacionalinių ornamentu dekoravimo langai, taip pat interjero dizainas, pagamintas tradiciniu stiliumi – visa tai susižavėjimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *