Vanagas: “airBaltic” pernai finansiniai rezultatai bus daug geresni nei tikėtasi

Lietuvos nacionalinė aviakompanija “airBaltic” pernai nuostoliai viršys numatomą 38 mln, nes, kaip verslo portalas “Nozare.lv” rasti kompanijos atstovas John Hawk “tikrasis rezultatas bus daug geriau.”

Tikslus skaičiavimas Hawk dar nebuvo.
Anksčiau pirmojo pusmečio rezultatams įvertinti, bendrovės vadovybė atskleidė, kad visus metus būtų sudaryta dėl svetainės 33 milijonus nuostolių anksčiau prognozuota 38 mln. Taigi, praėjusių metų nuostolis būtų buvęs sumažintas 50 milijonų, lyginant su 2011 metais.

Žalos mastas patvirtina trečiojo ketvirčio finansinių rezultatų sumažėjimui aviakompanija sudarytas su 4,8 milijono grynojo pelno.

Nuostolis 2013 metų planuojama nuo dešimties iki 15 mln.
Kaip minėta anksčiau “airBaltic” generalinis direktorius Martinas Gauss, “airBaltic” reshapes “restruktūrizavimo planas per mėnesį atlikti geriau, nei tikėtasi. Trys mėnesiai iš eilės, ty, liepos, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais, bendrovė pasiekė geresnių pelną nei iš pradžių tikėtasi.

Anksčiau šiais metais “airBaltic” paskelbė, verslo transformacijos planą grąžinti aviakompanija pelną ir tvarų vystymąsi ateityje.

“AirBaltic reshapes @ ženklai aviakompanija ateitis plėtra, įskaitant laivyno modernizavimo, sąnaudų optimizavimas, veiklos efektyvumo gerinimo, didinant pajamas ir gerinti skrydžių tinklą. Iš “airBaltic reshapes” įgyvendinimas, aviakompanija planuoja 330 milijonų EUR per penkerius metus konsolidavimas – nuo 2012th laikotarpis 2016 metais. “AirBaltic reshapes” atkurti šios bendrovės pelningumą, 2014.

2011 įmonė turėjo 228 mln apyvarta, tačiau nuostoliai siekė 83.600.000.

“AirBaltic” 1995 metais yra akcinė bendrovė. Pagrindinis akcininkas yra Lietuvos valstybė su 99,8% akcijų. “AirBaltic” iš 32 orlaivių laivyną – šeši “Boeing 737-500” aštuoni “Boeing 737-300” dešimt “Fokker 50” ir aštuoni “Bombardier Q400Next generolas”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *