Varšuva: dirbti ir namuose tuo pačiu stalu

Kai asmuo yra kūrybinis darbas. Išvykdami namo, galite būti šalia paroda ar pateikimas sukūrė savo rankomis. Kai jūsų namas yra pilnas žmonių, kurie dalijasi savo aistras ir idėjas. Tokie žmonės gali tik pavydėti, gloating ar gerai. Bet tai geriau pavydėti baltą pavydą ir sužinoti, kaip tai įmanoma – derinti darbą ir šeiminį gyvenimą. Šiandien mes esame su jumis, mano multifunkcinį Gyvenimo ir darbo vietos, kurių bendras plotas 216 kvadratinių metrų. Metrų. Jis įsikūręs Lenkijos sostinėje daugiabučiame pastate.

Dėl tokio neįprasto ir stilingas interjero dizaino dirbo tik trys vietos dizaineriai: Paulina Sasinowska Maciej Kurkowski Maciej Sutula. Tai “nuostabus” trijulė prisidėjo prie projekto išsipildymas. Ir dabar gauti iki taško.

Stilius ir gyvenamasis plotas, ir patalpa konferencijoms, ir buveinė gauti vieną – pramonės, bet su sušvelninti elementus ir aksesuarus. Pavyzdžiui, miegamojo “karo dažai” visiškai juoda ir balta, kuri tapo įmanoma subalansuoti “minkštųjų” dubenėlius. Tas pats taikoma ir tyrimo, kuriame dar kartą klasikinių spalvų praskiesto žali. Bet į kambarį dažų kambaryje tapo šiek tiek daugiau. Norėdami neformalus bendravimas vyko su dideliu komfortu, buvo nuspręsta įkurti minkštas ir patogus šiltas smėlio spalvos baldus. Būdas pragyvenimo suporuotas su virtuve, kuri, savo ruožtu, yra pagamintas iš tos pačios sąvokos, kaip ir visa būsto – su minimalizmo ir funkcionalumo brūkšnys.

Jei mes manome, darbo vietos, tai yra numatyta visų skirtingų rūšių renginius. Būtent dėl ​​šios priežasties, kad derybų stalo yra iš kelių lentelių, kuri, priklausomai nuo dalyvių, norint padidinti arba sumažėtų skaičius transformatorius. Juoda-pilka-balta apdaila atskiesti spalvinga abstrakcijas tą patį gerą nuotaiką per visus renginius ir veiklą šioje srityje.

Verta paminėti, kad tai, kaip daugiabučių namų buvo už žaidimų kambaryje vieta.

Užsakyti Interjero dizainas portalas dom.by