Viešbučių užsakymas JTL rengiantis žiemos sezono

Kaip įprasta, svarbią vietą mūsų žiemos skrydžių tvarkaraštį vyks Egipte, kur tiesioginiai užsakomieji skrydžiai prasidės spalio vidurio.

Šiais metais mes siūlome Šarm el Šeichas, Hurgada, Safaga ir El Gouna kurortų poilsio, prisitaikyti prie kiekvieno keliautojo poreikius ir galimybes, atsižvelgiant į poilsio vietą ir lygį.

Žinoma, ten bus galimybė pereiti prie vieno arba kelių dienų Tours – kruizas į Nilo, dykumos safari, pažvelgti į Kairas, Luksoras, Aleksandrijoje ir kituose didžiuosiuose miestuose.

Egzotiniai ir Rytų žemių bus mylėtojai iš kelionių programų skaičių į Tailandą. Jis skirtas tikrinimo Bankokas vadovas Pataja, Phuket ir Ko Samui kurortus, taip pat kelių dienų keliones į Tailando šiaurę – Chiang Mai ir Čiangraju. Skrydžiai į Tailandą vyks bendradarbiaujant su Finnair, Lufthansa ir Austrian Airlines.

Ne pamiršti apie Kalnų slidininkų! Slidinėjimo programa prasideda Naujieji metai. Šiemet slidinėjimo Austrijoje (Insbrukas Zalcburgas regionai), Italija (Livigno ir Bormio) ir tradiciškai – Andora.

Sekite mūsų naujienų portalą I-keliaujanti ir mūsų svetainėje!

Pirkti JTL keliones visi Rygoje ir Latvijos kelionių agentūrų!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *