Viskas, ką Jums reikia žinoti apie dantų plombavimą

Visiems bent kartą gyvenime teko plombuotis dantis. Jeigu esate dažnas stomatologijos klinikos lankytojas, tokiu atveju tikrai pastebėjote, kaip stipriai pasikeitė naudojama aparatūra. Dantų plombavimas tapo paprasčiausiu vizitu pas gydytoją, kuris nekelia jokio streso. Tiesa, nors ir plombavimas nebėra baisus – reikia kuo labiau rūpintis savo dantimis, kad ši procedūra nebūtų reikalinga.

dant-plomb

Dantų plombavimas reikalingas dėl bakterijų sukeltų procesų, kurių metu nyksta kaulinis darinys. Atsiradusias skylutes reikia būtinai užtaisyti, kadangi jos tik didės ir galiausiai dantis paprasčiausiai supus. Dantys plombuojami http://www.dantuharmonija.lt/dantu-implantai naudojant ne tik pačią moderniausią aparatūrą, tačiau ir medžiagas iš kurių yra formuojamas dantukas.

Priklausomai nuo dantuko padėties – išskiriami keli plombavimo būdai:

  • Įprastinis.
  • Estetinis.

Antrojo plombavimo būdo pavadinimas išduoda, kad jo metu stengiamasi ne tik užtaisyti skylutę, tačiau tuo pačiu atkurti natūralią danties išvaizdą. Estetinis dantų plombavimas Dantuharmonija.lt taip pat dažnai pasirenkamas kai dantis nuskyla arba yra nulaužtas.

Danties plombavimas įprastai trunka iki 1 valandos priklausomai nuo to, kokia yra danties būklė. Bet kuriuo atveju vieno vizito metu galima susitvarkyti net ir du dantukus. Dėl profesionalios technikos pacientas nejaučia jokio skausmo, o rezultatas sutvarkius dantį dažniausiai pranoksta pacientų lūkesčius. Dėl plombos spalvos dantukas atrodo tarsi natūralus.

Dėl danties plombavimo Jus informuos gydytojas apžiūros metu. Kai kurie pacientai labai išsigąsta, kad gali tekti plombuoti net ir 5 ar 7 dantis. Tačiau nereikia baimintis. Odontologai labai puikiai numato ne tik esamų dantų būklę, tačiau tuo pačiu ir tam tikrų dantukų „ateitį“. Tai reiškia, kad jeigu matyti, jog dantukas po kiek laiko suges, kadangi jau yra pirmieji požymiai, stomatologas iškart rekomenduoja sutvarkyti esamas problemas, kad vėliau netektų tvarkyti kur kas didesnių, brangiau kainuosiančių ir reikalausiančių kur kas daugiau laiko.

Dantų plombavimas šiais laikais yra tikras malonumas. Svarbiausia keliauti pas patikimus specialistus, kurie yra pasiruošę padėti susigrąžinti ne tik gražią, tačiau ir sveiką šypseną.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *