Vyazma vertybės ir istorija

Beveik Smolensko žemių, esančių nuostabus jaukus, didelis transporto ir ekonominę stebulės centre. Tai Vyaz’ma. Paminklai ir istorija šios kampe tavęs nepaliksiu abejingi. Ketina aplankyti vakarinę didžiulėje šalyje, bet kuriuo atveju nebūtų atimta šiame mieste jų dėmesį.

Istorinė informacija

Net pirmąjį pusmetį XIII a Vyaz’ma pirmą kartą paminėtas rankraščių. Nuo tada miestas turi turtingą ir spalvingą istoriją. Nuolat būdamas materialus kliūtis priešų į rytus, jis jau seniai žinomas, kad būtų realus herojus ir garsėja savo gynėjams. Prieš Napoleono karo Tėvynės karo, du pagrindiniai mūšiai čia vyko ir dislokuota stipriausią padalinys. Vietiniai didvyriai-išvaduotojai padarė savo žygdarbius wizz air čia atmintyje jų Vyazma daug paminklų ir memorialiniai statiniai.

Vyaz’ma pramogų miestas

Kaip įdomių vietų turistams, ten yra daug iš jų. Vyaz’ma Pritraukimas yra visi jų pasirodymai, ir su dideliu malonumu. Yra daug šventyklų ir vienuolynų, kurių kiekvienas išsiskiria savo grožiu ir unikalumu. Taigi, pirmąjį pusmetį XVII amžiuje, buvo pastatyta bažnyčia, turinti pavadinimą Odigitrievsky. Jos kupolas ne karūnuotas, ir trys pailgos sniego baltumo palapinė. Ši šventykla yra pagrįstai didžiuojasi ne tik Vyaz’ma. Fotografija yra lengva rasti suvenyrų atvirukų miesto. Tuo XVI ir XVII amžių sandūroje VYAZMA buvo pastatyta katedra Šventosios Trejybės – didelė vilnius amsterdamas lektuvu ir graži bažnyčia, kurią vienu metu svečių valdovų ir žinomų žmonių mūsų šalyje. Palūkanos ir bokštas vadinamas Gelbėtoju. Anksčiau ji buvo vietos tvirtovė dalis, o dabar – viskas, kas liko iš gynybinių struktūrų. Lankymūsi Vyasma, nereikia praeiti kraštotyros muziejuje. Čia jūs rasite daug juokingas ir informatyvus daug. Tai, žinoma, ne poilsis Maskvoje ar Sankt Peterburge. Tačiau, tai yra įsimintina vieta mažuose miesteliuose kartais labiau įsimintinas ir pasinerti į sielą.

Ką dar garsėja Vyaz’ma

Pritraukimas – tai įdomu, bet miestas vis dar turi kuo pasigirti. Pirma, ji yra gerai žinomi rašytojai Michailas Bulgakovas ir A. Griboyedov kurių namuose pigus skrydziai is rygos yra Vyazemschina. Nedaug buvusios Sovietų Sąjungos ne skaityti pasaulyje garsaus “Meistras ir Margarita” ir “Vargas iš Wit”. Galbūt herojai jo kūrinių atspindi kai kurių rašytojų jie yra susipažinę kolegos pobūdį.

Vyazemskys meduoliai – beveik vizitinė kortelė mieste. Šie turtingi produktai – nustatyti patarlės, eilėraščius ir net dainų herojai. Vietiniai meistrai turėjo unikalią meduolių receptas daro juos skanus ir tuo pačiu metu labai stiprus (liesti ir galiojimo data). Anksčiau Viazma vienu metu dirbo aštuonios (pagal kai kuriuos duomenis, ir daugiau) savo gamyklų. Tam tikru meduolių gamybos metu buvo nutrauktas. Šiandien įsimintina darbo vietos kepyklos, kaip jūs galite pasiimti namo skaniai suvenyrų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *